EnglishGermanTurkish

Kurumsal

Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Hafta içi ve Cumartesi günü 08:00-18:00 saatleri arasında Müşteri Hizmetleri Departmanımıza ulaşabilirsiniz.

SG PAMUK TEKSTİL

Biz Kimiz ?

Türkiye’nin en köklü pamuk ve telef tedarikçilerinden biri olan SG Pamuk Tekstil teknoloji ve uzman ekibe yaptığı yatırımlarla dünya pazarına rekabet eden bir kapasiteye ulaştı. Ürünlerimizin tamamı müşteri isteklerine uygun ya da müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda istenilen standartlarda tedarik edilmektedir.

Göstermiş olduğu hizmet kalitesi ve pamuk ve telef çeşitliliği sayesinde öncelikle Türkiye olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesindeki müşterilerine ulaşmayı ve sağlam temellere dayalı ilişkiler kurmayı başarmıştır.

Bu azmin ve birikimin katkısı ile SG Pamuk Tekstil bugün oluşturduğu istihdam ve yatırım dinamizmi ile odaklandığı son tüketiciye direk ulaşma ve katma değerli tedarik ve ihracat anlayışı ile sektöründe fark oluşturmaya devam edecektir.

SG PAMUK TEKSTİL

Vizyonumuz

SG Pamuk Tekstil olarak Tedarik ve hizmetlerimizde Türkiye’nin ve aynı zamanda yurt dışı hizmetlerimizde en güvenilen ve tercih edilen lider şirketlerinden biri haline gelmek.

SG PAMUK TEKSTİL

Misyonumuz

SG Pamuk Tekstil olarak Türkiye genelinde ve yurt dışı hizmetlerimizde yer alan tüm iş ortaklarımıza, dünyaca kabul görmüş kalite standartları kapsamında tedarik edilen ürünlerimizi, en iyi hizmet ve en hızlı servis anlayışıyla sunarak, iş ortaklarımızın rekabet gücünü artıracak maksimum fayda sağlamak.